BTW E71253P - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Indesit katalog > Lavatriçe
Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën Shqipe në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhe zgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtyp me mous mbi fajl për shiqim.

Performanca
Classe Energetica: A +++
Konsumi vjetor i energjisë (kWh / vit): 174
Shpejtësia maksimale e rrotullimit (rpm): 1200
Zhurma e larjes (dB (A) re 1 pW): 58
Përmasat
Lartësia (cm): 90,0 x 40,0, x 60,0
Karakteristikat
Lloji i instalimit: I pavarur
Kapaciteti (kg): 7
Ngjyra: E bardhe
Lloji i ekranit: Shifra e Madhe
Këmbë të rregullueshme: Po - vetëm përpara
Pesha (kg): 57
Programet
Sintetike 30 °
Paketim palestre
Shpëlarje + Centrifugë
Centrifugë + kullimi i ujit
Opsioni i larjes Extra
Opsioni Extra Wash është ideal për të luftuar njollat kokëforta, siç janë njollat e kafesë ose çokollatës.
Esintetika 40
Programi Synthetics 40 në mënyrë efektive heq njollat nga rrobat sintetike, me një temperaturë prej 40 ° C në vetëm 59 minuta.
Bilanci i ujit Plus
Sensori ju lejon të optimizoni konsumin e ujit duke siguruar që sasia e nevojshme të përdoret bazuar në ngarkesën e futur.
Fillimi i vonuar
Fillimi i vonuar ju lejon të programoni ciklet e larjes gjatë ditës. Thjesht shtoni detergjentin dhe lëreni pajisjen të bëjë pjesën tjetër.
Paketim palestre
Programi Gym Kit është ideal për larjen e veshjeve sportive.
Ktheni dhe lani
Rrobat e juaja shpejt dhe lehtë. Thjesht ktheni çelësin dhe zgjidhni Turn & Wash për të vendosur programin ditor 45 minutësh.
Larje e Shpejtë
Kurseni kohë dhe merrni një pastrim të patëmetë falë një grupi prej 5 programesh të shpejta për tu larë në më pak se 59 minuta.
Shtyj & Hap
Një zgjidhje ergonomike që ju lejon të hapni derën duke shtypur me bërryl, edhe kur duart tuaja janë plot
ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu