BWA 61252 W EU - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Indesit katalog > Lavatriçe
Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën Shqipe në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhe zgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtyp me mous mbi fajl për shiqim.
Performanca
Efikasiteti i klasës energjetike: A ++
Konsumi vjetor i energjisë (kWh / vit): 173
Shpejtësia maksimale (rpm): 1200
Niveli i zhurmës së larjes (dB (A) re 1 pW): 56
madhësia
Lartësia (cm): 85,0 x 59.5 x 54,0
Specifikimet strukturore
Lloji i instalimit: I pavarur
Kapaciteti (kg): 6
Ngjyra: E bardhe
Pesha (kg): 66.8
programues
Shtyj dhe laje
Pambuku 40 °
60 ° pambuk
Leshi
delikate.
Shtyp dhe laje
Teknologjia Push & Wash është krijuar për të hequr në mënyrë efektive mbi 20 njolla të zakonshme pa para-trajtim në vetëm 45 minuta me prekjen e një butoni.
Woolmark
Cikli i leshit i çertifikuar nga Woolmark Apparel Care është krijuar për të siguruar kujdesin më të mirë për sendet e leshit, duke i mbajtur ato të sigurta, të buta dhe të rehatshme.
Pambuku 60
Programi Cotton 60 ofron rezultate të shkëlqyera të larjes për sendet prej pambuku 60 ° në vetëm 59 minuta.
Pambuku 40
Programi Cotton 40 është krijuar posaçërisht për të siguruar kujdes shtesë për sendet e pambukut, ndërsa heq njollat ​​në 40 ° në vetëm 45 minuta.
Bilanci i ujit Plus
Programi inovativ Bilanci i ujit Plus është krijuar për të kursyer në mënyrë të konsiderueshme ujin, energjinë dhe kohën. Me ngarkesa të ulëta, mund të kursejë deri në 70% ujë dhe 50% energji, ndërsa cikli është 35% më i shpejtë.
Cikli i vetë-pastrimit
Cikli i Vetë-Pastrimit pastron dhe mbron makinën tuaj larëse me prekjen e një butoni, kështu që nuk ka nevojë të ndërhyni, thjesht shtoni detergjentë.
Dera Bllokuese
Karakteristika Door Lock është krijuar për të parandaluar prekjen aksidentale të panelit të kontrollit. Fëmija juaj i vogël kurioz nuk do të jetë në gjendje të hapë makinën larëse ose të ndryshojë cilësimet e saj!


ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu