BWE 91284 - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Indesit katalog > Lavatriçe
Klasa e energjisë: A +++
Kapaciteti: 9 kg
Numri i programeve: 16
Mbrojtja nga derdhja e ujit
Ngjyra: e Bardhë
Dimensionet: 59,5 x 85 x 60 cm
Niveli i zhurmës: 52 dB
Shpejtësia e centrifugimit: 1200 rpm
Karakteristikat shtesë
Innex, ekran i madh, mundësia e rregullimit të centrifugës
Vonesë e fillimit të larjes
Llojet e Programeve
Daily Cotton, Everyday Synthetic, Colored, Sensitive, Fast 30 ', Cotton, Synthetic, Mixed, Ecological Cotton 60 ° C, Eco-friendly Cotton 40 ° C, Fast 20 ° C / 40 ° C / 60 ° C, Cotton, Woolmark, Against Bleeding, Rinsing  
Woolmark
Veshja e Veshmbathjes Woolmark ka miratuar ciklin e leshit që është dizajnuar për të siguruar kujdesin më të mirë për rrobat e tua të leshta, në mënyrë që t'i mbani të sigurt ndërsa jeni të butë dhe të rehatshëm.
Sintetike 40
Programi Synthetic 40 heq efektivisht njollat nga rrobat sintetike duke përdorur një temperaturë të ulët 40 ° në vetëm 59 minuta.
Pambuku 40
Programi Cotton 40 është projektuar posaçërisht për të marrë kujdes të veçantë për rrobat e pambukut duke hequr në 40 °.
Pambuku 60
Programi Cotton 60 ofron rezultate të shkëlqyera të larjes për veshje pambuku në 60 ° C në vetëm 59 minuta.
Ngjyra të përziera 40
Ngjyra të përziera 40 ju lejojnë të pastroni rrobat tuaja me ngjyra të përziera në mënyrë të sigurtë dhe efektive në 40 ° C për më pak se një orë. Gëzoni ngjyra të qarta dhe të gjalla.
Balanci i ujit +
Programi i Balancës së Ujit Inovativ + zvogëlon në mënyrë drastike sasinë e ujit, energjisë dhe kohës. Me një larje të vogël ju kurseni deri në 70% ujë dhe 50% energji, ndërsa 35% më shpejt.


Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën Shqipe në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhe zgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtyp me mous mbi fajl për shiqim.

ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu