EWD 61052 W EU - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Indesit katalog > Lavatriçe
Performanca
Klasa e efiçiencës së energjisë: A ++
Konsumi vjetor i ujit (l / vit): 8400
Konsumi vjetor i energjisë (kWh / vit): 173
Shpejtësia maksimale e rrotullimit (rpm): 1000,0
Larja e nivelit të zhurmës (dB (A) re 1 pW): 59
Përmasat
Lartësia (cm): 85,0 x 59.5 x 51.7
Karakteristikat strukturore
Kapaciteti (kg): 6
Ngjyra: E bardhe
Ngjyra e derës: E bardhë
Lloji i ekranit: Shifra
Pesha (kg): 63,5
Programet
Pambuku 40 °
Pambuk 60 °
Mëndafshi 30 °
Çantë palestre
Jorganë
Larje shtesë
Cikli Extra Wash është zgjidhja ideale për të gjitha njollat e thata dhe kokëforta si kafe ose çokollatë. Zgjidhni atë së bashku me çdo cikël të shpejtë për të shijuar rezultate të shkëlqyera të larjes për rrobat tuaja.
Pambuku 60
Programi pambuku 60 siguron rezultate të shkëlqyera larjeje për veshjet tuaja të pambukut në 60 °, në vetëm 59 minuta.
Pambuku 40
Programi pambuku 40 është krijuar posaçërisht për të siguruar kujdes shtesë për veshjet tuaja të pambukut, ndërsa heq njollat në 40 °, në vetëm 45 minuta.
Bilanci i ujit Plus
Programi inovativ Water Balance Plus është krijuar për të ulur në mënyrë drastike konsumin e ujit, energjinë dhe kohën e humbur. Me ngarkesa të vogla, mund të kurseni deri në 70% ujë dhe 50% energji, ndërsa cikli është 35% më i shpejtë.
Këpucë sportive
Cikli i Këpucëve Sportive është zgjidhja perfekte e larjes për këpucët tuaja sportive, duke siguruar rezultate të jashtëzakonshme, duke mbrojtur këpucët tuaja.
Foshnje
Programi Baby është krijuar posaçërisht për të siguruar një larje të sigurt, efektive dhe të butë të sendeve të foshnjës tuaj. Funksionon shumë mirë në njollat e thata, ndërsa lufton alergjenët e zakonshëm, për një paqe të shtuar të mendjes.
Jorganë
Programi special i Jorganëve është krijuar për të larë jorganët dhe sendet e tjera të mbushura me jorgan, duke mbrojtur pëlhurën tuaj dhe duke mbajtur pendët të shpërndara në mënyrë të barabartë.
Çantë palestre
Gym Kit kujdeset për të gjitha sendet tuaja të veshjeve sportive me një lëvizje. Thjesht hidhni ato dhe lereni lavatriçen tuaj Indesit të funksionojë magjinë e saj.

Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën Shqipe në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhe zgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtyp me mous mbi fajl për shiqim.

ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu