EWSD 61051 W - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Indesit katalog > Lavatriçe
Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën Shqipe në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhe zgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtyp me mous mbi fajl për shiqim.
Performanca
Efikasiteti i klasës energjetike: A +
Konsumi vjetor i ujit (l / vit): 8400
Konsumi vjetor i energjisë (kWh / vit): 196
Shpejtësia maksimale (rpm): 1000
Niveli i zhurmës së larjes (dB (A) re 1 pW): 59
madhësia
Lartësia (cm): 85,0 x 59.5 x 42.4
Specifikimet strukturore
Lloji i instalimit: I pavarur
Lloji i ngarkimit: Ngarkimi përpara
Kapaciteti (kg): 6
Ngjyra: E bardhe
Ngjyra e derës: E bardhë
Lloji i ekranit: Dixhital
Pesha (kg): 60
programues
Pambuku 40 °
60 ° pambuk
Çantë gjimnastike
jorganë.
Opsion shtesë larjeje
Cikli Extra Wash është zgjidhja ideale për të gjitha njollat e thata dhe kokëforta, të tilla si kafe ose çokollatë. Zgjidhni atë së bashku me çdo cikël të shpejtë për të shijuar rezultate të shkëlqyera për rrobat tuaja.
Pambuku 60
Programi Cotton 60 ofron rezultate të shkëlqyera të larjes për sendet prej pambuku 60 ° në vetëm 59 minuta.
Pambuku 40
Programi Cotton 40 është krijuar posaçërisht për të siguruar kujdes shtesë për sendet e pambukut, ndërsa heq njollat në 40 ° në vetëm 45 minuta.
Bilanci i ujit Plus
Programi inovativ Bilanci i ujit Plus është krijuar për të kursyer në mënyrë të konsiderueshme ujin, energjinë dhe kohën. Me ngarkesa të ulëta, mund të kursejë deri në 70% ujë dhe 50% energji, ndërsa cikli është 35% më i shpejtë.
Këpucë sportive
Cikli Sport Shoes është zgjidhja perfekte për larjen e këpucëve sportive, duke ofruar rezultate të shkëlqyera, ndërsa mbron këpucët.
Jorganë
Programi special Pilots është krijuar për të larë jorganët dhe objektet e tjera të veshura në mënyrë efektive, duke mbrojtur pëlhurën e tyre dhe duke e mbajtur mbushjen të shpërndarë në mënyrë të barabartë.
Çantë gjimnastike
Kompleti i palestrës kujdeset për të gjitha veshjet tuaja sportive me një lëvizje. Thjesht vendosini në lavatriçen tuaj Indesit dhe lëreni të bëjë punën e vet.
ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu