ITWD61252 - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Indesit katalog > Lavatriçe
Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën Shqipe në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhe zgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtyp me mous mbi fajl për shiqim.

Të dhënat teknike
Klasa e energjisë: A ++
Konsumi vjetor i energjisë (kWh / vit): 173
Shpejtësia maksimale e rrotullimit (rpm): 1200
Zhurma e larjes (dBA): 59
Përmasat
Lartësia (cm): 90,0 x 40,0 x 60,0
Vetitë
Lloji: i pavarur
Kapaciteti (kg): 6
Ngjyra: E bardhe
Ekran: LED
Pesha (kg): 57
Programet
Pambuku 40 °
Pambuk 60 °
Rrobat e përziera 40 °
Valë 40 °
Batanije
Shpëlarje + centrifugë
Opsioni i larjes së shpejtë
Funksion Fast washing, e shpejtë për një program 20, 45 ose 60 minutësh, rezultate të shkëlqyera larjeje në një kohë të shkurtër.
Pambuku 60
Program Pambuku 60 është i përshtatshëm për larjen e pambukut në 60 ° në 59 minuta.
Sintetika 40
Programi Syntetika 40 në mënyrë efektive heq njollat nga rrobat e fibrave sintetike, duke u larë në 40 ° në 59 minuta.
Ngjyrat e përziera 40
Programi Mixed Colors 40 është i përshtatshëm për larjen e rrobave me ngjyra të përziera në 40 °, në më pak se 1 orë. Gjithmonë përdorni ngjyra të pastra, të ndritshme.
Pambuku 40
Program Cotton 40 është i përshtatshëm për larje ekstra të butë të rrobave të pambukut për të hequr njollat në 40 ° në vetëm 45 minuta.
Bilanci i ujit Plus
Program jashtëzakonisht ekonomik i Bilancit të Ujit Plus për larjen e sasive të vogla të rrobave. Kursen deri në 70% ujë, 50% energji dhe shkurton ciklin e larjes deri në 35%.
Foshnje
Programi i foshnjave është krijuar posaçërisht për larjen e rrobave delikate për foshnje. Trajton në mënyrë të përsosur njollat e thara dhe largon alergjenët e zakonshëm.
Fillimi i vonuar
Programi i fillimit të vonuar në përputhje me nevojat tuaja për larje më vonë ose gjatë natës. Thjesht zgjidhni një program dhe makina larëse Indesit do të kujdeset për pjesën tjetër.
Express
Cikli i larjes së shpejtë me rezultate të shkëlqyera të larjes në 1 orë. Po nxitoni Ne do ta rregullojmë atë.
Batanije
Një program i veçantë i projektuar për larjen e batanijeve dhe rrobave me mbushje, në të njëjtën kohë mbron tapiceritë dhe siguron shpërndarjen e barabartë të jastëkave të stilolapsave.
Të brendshme të errëta
Një program i projektuar për larjen e rrobave të errëta, i cili mbron nga zbehja. Shijoni ngjyrat e errëta pas çdo larjeje!
ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu