IWC 81283 C ECOEU.M18 - Kuvilabi

Sallon i teknikës së bardhë - Home Electro appliance salon
________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
Go to content

Main menu:

Indesit katalog > Lavatriçe
Udhëzuesi për përdorim ditorë në gjuhën Shqipe në formatin pdf (Adobe reader). Përdor tastin e djathtë mbi fajlin dhe zgjidh opsionin Save As.... për shkarkim ose vetëm shtyp me mous mbi fajl për shiqim.
Performanca
Klasa e efiçiencës së energjisë: A +++
Konsumi vjetor i ujit (l / vit): 11830
Konsumi vjetor i energjisë (kWh / vit): 196
Shpejtësia maksimale e rrotullimit (rpm): 1200
Larja e nivelit të zhurmës (dB (A) re 1 pW): 50
Përmasat
Lartësia (cm): 85,0
Gjerësia (cm): 59.5
Thellësia (cm): 57.2
Karakteristikat strukturore
Lloji i instalimit: I pavarur
Kapaciteti (kg): 8
Ngjyra: E bardhe
Pesha (kg): 69.9
Programet
Pambuku 40 °
Pambuk 60 °
Mëndafshi 30 °
Bilanci i ujit Plus
Programi inovativ Water Balance Plus është krijuar për të ulur në mënyrë drastike konsumin e ujit, energjinë dhe kohën e humbur. Me ngarkesa të vogla, mund të kurseni deri në 70% ujë dhe 50% energji, ndërsa cikli është 35% më i shpejtë.
Këpucë sportive
Cikli i Këpucëve Sportive është zgjidhja perfekte e larjes për këpucët tuaja sportive, duke siguruar rezultate të jashtëzakonshme, duke mbrojtur këpucët tuaja.
Foshnje
Programi Baby është krijuar posaçërisht për të siguruar një larje të sigurt, efektive dhe të butë të sendeve të foshnjës tuaj. Funksionon shumë mirë në njollat e thata, ndërsa lufton alergjenët e zakonshëm, për një paqe të shtuar të mendjes.
ADDRESS:
Lokali 1 : Prishtinë : rruga për Fushë Kosovë (afër AKI-së)
Lokali 2 : Prishtinë : rruga Lidhja e Prizrenit (afër tregut të gjelbërt)
Lokali 3 : Prizren   : rruga Tirana (Përball qendrës tregtare FAT group)

OPENING HOURS
Mon - Thu: 09 am - 18 am
Sun:  Closed
Tel.: +383 38 603 - 907.
       +383 38 244 - 989.
Tel. Servisi : +383 44 301 - 500
Email Address [email protected]
________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Back to content | Back to main menu